Közösség
2026. június 26.

Alig nyitott ki, máris sokan csobbantak

Június 19-én elindult a strandszezon Oroszlányban, a nyári meleg pedig hamar meghozta a fürdőzőket. Az elmúlt napokban családok, fiatalok és idősebbek is sokan választották a városi fürdőt.

A forró napok gyorsan benépesítették az oroszlányi strandot. A június 19-i nyitás után nem kellett sok idő, hogy megteljenek a medencék, és a napozóterületeken is egymás után foglalják el a helyeket a fürdőzők.

Délelőttől estig érkeznek a családok, baráti társaságok és a hűsölni vágyó idősebbek. Van, aki egész napra készül, más csak néhány órára ugrik be, hogy a kánikulában víz közelében töltse a délutánt. A látogatók közül többen a rendezett környezetet és a szolgáltatásokat emelték ki.

A jó visszajelzések mellett fejlesztési ötletek is szóba kerültek. „Jó lenne egy csúszda” – hangzott el a medence szélén, többen pedig azt mondták, több vízfelületnek is örülnének.

Az oroszlányi strand augusztus 31-ig minden nap 9 és 20 óra között várja a látogatókat.


Elérhetőségeink
  • Oroszlányi Közös Önkormányzati Hivatal
    Oroszlány, Rákóczi Ferenc út 78.
    +36 (34) 361-444
    hivatal@oroszlany.hu
  • A honlap tartalmáért felelős vezető:
    Takács Károly
    Oroszlány Város polgármestere
Népszerű cikkek