2022. április 21.

Fontos győzelmet aratott az OSE

Az első és az utolsó negyedben nagyon jól játszott az oroszlányi kosárlabdacsapat a középszakasz 5. fordulójában.

MVM-OSE Lions - Naturtex-SZTE-Szedeák 103-91 (25-25, 30-23, 20-24, 28-19)

MVM-OSE Lions: Ihring 17/6, Mesicek 18, Calhoun 9/9, Burns 26/6, Dorogi 2. Cserék: Molnár 2, Carev 9/3, Parrish 11/3, Ruják 4, Garamvölgyi 5/3.

Remekül kezdte a mérkőzést a hazai csapat, majd a folytatásban magára talált a vendég gárda. Egyre olvadt az OSE előnye, kiegyenlített küzdelmet, pont gazdag első negyedet láthattak a nézők.

Folytatódott a „tűzijáték” a második negyedben is, a csapatok nem töltöttek, csak tüzeltek: eredményesen. 30-27, majd 32-29 volt az eredményjelzőn. Feljavult a Szeged játéka, de az oroszlányiak is motiváltan, jól kosaraztak.

A harmadik negyed derekán teljes rövidzárlat volt a hazaiaknál, melynek köszönhetően ellépett a vendégcsapat. A folytatásban felzárkózott az OSE, hihetetlen izgalmak voltak a pályán, mindkét csapat sokat tett a sikerért.

Az utolsó negyedben a házigazdák visszaverték a szegediek felzárkózási kísérleteit. Többen is nagyon jó teljesítmény nyújtottak az oroszlányi csapatból, magabiztosan kosaraztak, melynek eredmény megérdemelt győzelem lett.

+36 (34) 361-444