Pályázat
2015. október 02.

Álláshirdetés - Műszaki vezető

A VARIKONT Szolgáltató Kft. felvételt hirdet műszaki vezető munkakör betöltésére

Munkaköri feladatok
  • A társaság útépítési-, útfenntartási- és korszerűsítési - téli időszakban a szükséges csúszásmentesítést, hó eltakarítás - feladatainak megszervezése, irányítása, ellenőrzése,
  • beruházások előkészítése, megvalósításuk folyamatában való közreműködés, a kivitelezések minőségszemléletű irányítása,
  • Pályázati lehetőségek figyelemmel kísérése, közreműködés a kiírások elkészítésében
  • Vállalkozói munkavégzés szakszerűsége és minősége a szerződéseknek és a műszaki előírásoknak való megfelelősége helyszíni ellenőrzése.
A munkakör betöltésének feltétele
  • szakirányú (építőmérnök) felsőfokú végzettség, műszaki rendszerek naprakész, átfogó ismerete
  • legalább 5 év építőipari területen szerzett tapasztalat
  • műszaki vezetői jogosultsággal rendelkezés, legalább 3 év gyakorlattal
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó kapcsolatteremtési, kommunikációs és probléma megoldási képesség
  • munkabírás, dinamizmus, határozottság

Magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzokat várunk fizetési elvárás megjelölésével!

A pályázat beadásának határideje: 2015. október 10.

Cím: 2840 Oroszlány, Táncsics Mihály út 59.

Elérhetőségeink

  • Oroszlányi Közös Önkormányzati Hivatal
    Oroszlány, Rákóczi Ferenc út 78.
    +36 (34) 361-444
    hivatal@oroszlany.hu
  • A honlap tartalmáért felelős vezető:
    Lazók Zoltán
    Oroszlány Város polgármestere

Népszerű cikkek