2019. October 7. (Monday), 10:00 óra
18/2019. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. September 30. (Monday), 10:00 óra
17/2019 - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. September 17. (Tuesday), 16:00 óra
16/2019. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. August 26. (Monday), 10:00 óra
15/2019. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. June 25. (Tuesday), 16:00 óra
14/2019. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. June 13. (Thursday), 16:00 óra
13/2019. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. May 28. (Tuesday), 16:00 óra
12/2019. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. May 16. (Thursday), 15:00 óra
11/2019. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. April 30. (Tuesday), 16:00 óra
10/2019.KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. April 16. (Tuesday), 15:00 óra
9/2019. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. April 3. (Wednesday), 14:30 óra
8/2019. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. March 26. (Tuesday), 16:00 óra
7/2019. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. March 21. (Thursday), 16:00 óra
6/2019.KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. March 7. (Thursday), 15:00 óra
5/2019. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. February 26. (Tuesday), 16:00 óra
4/2019. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. February 12. (Tuesday), 16:00 óra
3/2019. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. January 22. (Tuesday), 16:00 óra
2/2019. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2019. January 10. (Thursday), 16:00 óra
1/2019. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme