Helyszín: OKSZÍK - Kamaraterem
2019. December 20., Friday 16:00
2019. November 25., Monday 17:00
2019. November 15., Friday 19:00
Vendég: Kalapács József
2019. November 08., Friday 21:00
2019. October 31., Thursday 15:00
2019. October 25., Friday 19:00
Vendégünk: Beck Andrea írónő
2019. October 04., Friday 14:00
„Így írnak Ők…”
2019. September 30., Monday 17:00
2019. September 29., Sunday 16:00
2019. May 10., Friday 17:00
2019. April 12., Friday 17:00
2019. April 08., Monday 17:00
Vendégeink: Schäffer László és Almási Victor Emmanuel a Bohemian Acoustic együttes zenészei
2019. March 22., Friday 17:00
2019. February 22., Friday 17:00
2019. February 08., Friday 16:30
2019. January 18., Friday 17:00
2018. December 13., Thursday 15:00
Beszélgetés Dombóvári Istvánnal
2018. December 10., Monday 17:00
Anti-drog diszkó
2018. November 30., Friday 17:00
2018. November 09., Friday 17:00
VI. Országos Rajzfilmünnep
2018. October 28., Sunday 19:00
VI. Országos Rajzfilmünnep
2018. October 28., Sunday 18:00
VI. Országos Rajzfilmünnep
2018. October 28., Sunday 11:00
VI. Országos Rajzfilmünnep
2018. October 27., Saturday 17:00
VI. Országos Rajzfilmünnep
2018. October 27., Saturday 13:00
VI. Országos Rajzfilmünnep
2018. October 26., Friday 10:00
Csáky Pál: Egy hang Közép-Európából című könyvének bemutatója
2018. May 24., Thursday 17:00
„Sörténelem” - a sör története
2018. May 01., Tuesday 16:30
2018. April 27., Friday 16:00
Csáky Pál: Hit és illúzió
2018. April 12., Thursday 17:00
Találatok száma: 88 db