Helyszín: OKSZÍK - Szabadtéri Színpad
2016. September 03., Saturday 21:00
2016. September 02., Friday 21:00
Bányásznapi programsorozat csütörtöktől vasárnapig!
2016. September 02., Friday 17:30
Bányásznapi programsorozat csütörtöktől vasárnapig!
2016. September 01., Thursday 14:30
2016. August 20., Saturday 20:00
2016. August 20., Saturday 10:00
2016. August 06., Saturday 20:00
2016. July 09., Saturday 21:00
KÁLE LULUGYI Hagyományőrző Együttes Koncertje
2016. July 07., Thursday 19:30
2016. July 06., Wednesday 19:30
2016. July 01., Friday 19:30
Furfangos Csudavilág
2016. May 28., Saturday 15:00
Táncos-zenés műsor
2016. May 08., Sunday 17:00
Fellép: a Kále Lulugyi és a Shadows Live Group
2016. May 06., Friday 17:30
2016. May 03., Tuesday 19:00
2015. December 30., Wednesday 17:30
2015. December 20., Sunday 19:00
2015. December 19., Saturday 17:00
A Hunyadi Mátyás Általános Iskola ünnepi előadása
2015. December 19., Saturday 16:00
Adventi kóruskoncert
2015. December 18., Friday 17:00
Bakfark Bálint AMI közreműködésével
2015. December 18., Friday 16:00
2015. December 16., Wednesday 18:00
A Városi Énekkar előadásában
2015. December 16., Wednesday 17:00
Zumba bemutató
2015. December 14., Monday 17:00
2015. December 13., Sunday 19:00
2015. December 12., Saturday 18:00
A József Attila Általános Iskola diákjainak előadásában
2015. December 12., Saturday 16:00
2015. December 11., Friday 18:00
A Hemo Musical Stúdió zenés-verses műsora
2015. December 11., Friday 17:00
Előadó a Silhouette Balett
2015. December 11., Friday 16:00
Találatok száma: 160 db