Helyszín: OKSZÍK - Szabadtéri Színpad
Zenés Nyári Találkozások
2017. August 05., Saturday 20:00
Zenés Nyári Találkozások
2017. July 22., Saturday 20:00
Zenés Nyári Találkozások
2017. July 01., Saturday 20:00
Magyar és külföldi rock klasszikusok a téren!
2017. June 17., Saturday 19:00
2017. May 01., Monday 15:00
Zenés, táncos programsorozat
2017. April 08., Saturday 13:00
WOLF KATI mellett aTrapper Band, a 3+2 Együttes, a Hungária Tribute Band és tűzijáték
2016. December 30., Friday 17:30
HEMO Musical, Delhusa Gjon, a Vagabanda és az Ivan and the Parazol
2016. December 18., Sunday 17:00
Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Bránicska Gyermek Néptánccsoport, Horváth Tamás és Raul
2016. December 17., Saturday 16:30
Szintikék Együttes és Janza Kata betegsége miatt: Vágó Zsuzsi
2016. December 16., Friday 17:00
Bakfark AMI és a Zabszalma Zenekar
2016. December 11., Sunday 17:00
Városi Énekkar és a Princess Hegedűtrió
2016. December 10., Saturday 16:30
Benedek Elek EGYMI műsora, Oroszlányi Bányász Népdalkör, Vastag Tamás koncertje
2016. December 09., Friday 17:00
Kále Lulugyi Hagyományőrző Együttes, Kadarka Advent és Pitti Katalin áriaestje
2016. December 04., Sunday 17:00
Silhouette Balett és Mészáros János Elek adventi műsora
2016. December 03., Saturday 17:00
A Hamvas Béla Gimnázium diákjainak műsora és a Fool Moon koncertje
2016. December 02., Friday 17:00
Népdalköri találkozó, adventi gyertyagyújtás, tűzzsonglőrőrök és a Budapest Voices koncertje
2016. November 27., Sunday 14:00
2016. September 03., Saturday 21:00
2016. September 02., Friday 21:00
Bányásznapi programsorozat csütörtöktől vasárnapig!
2016. September 02., Friday 17:30
Bányásznapi programsorozat csütörtöktől vasárnapig!
2016. September 01., Thursday 14:30
2016. August 20., Saturday 20:00
2016. August 20., Saturday 10:00
2016. August 06., Saturday 20:00
2016. July 09., Saturday 21:00
KÁLE LULUGYI Hagyományőrző Együttes Koncertje
2016. July 07., Thursday 19:30
2016. July 06., Wednesday 19:30
2016. July 01., Friday 19:30
Furfangos Csudavilág
2016. May 28., Saturday 15:00
Táncos-zenés műsor
2016. May 08., Sunday 17:00
Találatok száma: 147 db