Helyszín: OKSZÍK - Szabadtéri Színpad
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 08., Friday 21:00
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 08., Friday 20:00
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 08., Friday 18:30
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 08., Friday 18:00
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 03., Sunday 20:00
I. Gyertyagyújtás
2017. December 03., Sunday 18:00
2017. November 09., Thursday 16:30
2017. September 02., Saturday 21:30
67. Bányász napi nagykoncertek
2017. September 02., Saturday 19:00
2017. September 01., Friday 20:00
2017. August 20., Sunday 21:00
2017. August 20., Sunday 18:30
Magyarország egyetlen hagyományőrző népi ROCK zenekara!
2017. August 20., Sunday 16:30
Zenés Nyári Találkozások
2017. August 05., Saturday 20:00
Zenés Nyári Találkozások
2017. July 22., Saturday 20:00
Zenés Nyári Találkozások
2017. July 01., Saturday 20:00
Magyar és külföldi rock klasszikusok a téren!
2017. June 17., Saturday 19:00
2017. May 01., Monday 15:00
Zenés, táncos programsorozat
2017. April 08., Saturday 13:00
WOLF KATI mellett aTrapper Band, a 3+2 Együttes, a Hungária Tribute Band és tűzijáték
2016. December 30., Friday 17:30
HEMO Musical, Delhusa Gjon, a Vagabanda és az Ivan and the Parazol
2016. December 18., Sunday 17:00
Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Bránicska Gyermek Néptánccsoport, Horváth Tamás és Raul
2016. December 17., Saturday 16:30
Szintikék Együttes és Janza Kata betegsége miatt: Vágó Zsuzsi
2016. December 16., Friday 17:00
Bakfark AMI és a Zabszalma Zenekar
2016. December 11., Sunday 17:00
Városi Énekkar és a Princess Hegedűtrió
2016. December 10., Saturday 16:30
Benedek Elek EGYMI műsora, Oroszlányi Bányász Népdalkör, Vastag Tamás koncertje
2016. December 09., Friday 17:00
Kále Lulugyi Hagyományőrző Együttes, Kadarka Advent és Pitti Katalin áriaestje
2016. December 04., Sunday 17:00
Silhouette Balett és Mészáros János Elek adventi műsora
2016. December 03., Saturday 17:00
A Hamvas Béla Gimnázium diákjainak műsora és a Fool Moon koncertje
2016. December 02., Friday 17:00
Népdalköri találkozó, adventi gyertyagyújtás, tűzzsonglőrőrök és a Budapest Voices koncertje
2016. November 27., Sunday 14:00
Találatok száma: 160 db