Helyszín: OKSZÍK - Szabadtéri Színpad
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 07., Friday 19:50
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 07., Friday 19:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 07., Friday 18:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 02., Sunday 19:30
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 02., Sunday 18:30
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 02., Sunday 17:00
68. Oroszlányi Bányásznap
2018. August 31., Friday 21:00
68. Oroszlányi Bányásznap
2018. August 31., Friday 19:00
I. Oroszlányi Borfesztivál
2018. August 20., Monday 21:00
I. Oroszlányi Borfesztivál
2018. August 19., Sunday 21:00
I. Oroszlányi Borfesztivál
2018. August 19., Sunday 19:00
I. Oroszlányi Borfesztivál
2018. August 19., Sunday 17:00
I. Oroszlányi Borfesztivál
2018. August 19., Sunday 16:30
Zenés Nyári Találkozások
2018. August 11., Saturday 20:30
Zenés Nyári Találkozások
2018. August 04., Saturday 21:00
Zenés Nyári Találkozások
2018. July 21., Saturday 20:30
Zenés Nyári Találkozások
2018. July 07., Saturday 20:30
Zenés Nyári Találkozások
2018. June 30., Saturday 20:00
Zenés Nyári Találkozások
2018. June 16., Saturday 19:30
Oroszlányi Majális
2018. May 01., Tuesday 21:00
Oroszlányi Majális
2018. May 01., Tuesday 19:00
Az 1848/1849-es forradalom és szabadságharc ünnepe
2018. March 15., Thursday 20:30
Az 1848/1849-es forradalom és szabadságharc ünnepe
2018. March 15., Thursday 18:00
Előszilveszter
2017. December 30., Saturday 23:55
Előszilveszter
2017. December 30., Saturday 22:30
Előszilveszter
2017. December 30., Saturday 21:30
Előszilveszter
2017. December 30., Saturday 20:00
Előszilveszter
2017. December 30., Saturday 18:00
Előszilveszter
2017. December 30., Saturday 17:00
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 17., Sunday 20:00
Találatok száma: 147 db