Helyszín: KFMK
Silhouette Táncegyüttes: Hamupipőke – táncos mesejáték
2015. April 23., Thursday 10:30
Silhouette Táncegyüttes: Hamupipőke – táncos mesejáték
2015. April 23., Thursday 09:00
Hadházi László és Bellus István műsora
2015. April 19., Sunday 18:00
„Legyen ismét betlehemi jászol Oroszlányban!"
2015. April 18., Saturday 17:00
2015. April 18., Saturday 12:30
Oroszlányban is Ifjúsági Önkormányzat alakul
2015. April 14., Tuesday 16:00
Égi kávéház
2015. April 11., Saturday 16:00
Oroszlány város iskoláinak, diákjainak főszereplésével közös versmondás
2015. April 10., Friday 11:00
2015. April 03., Friday 17:00
2015. March 30., Monday 17:00
Fenyő Miklós - Tasnádi István: Made in Hungária
2015. March 28., Saturday 19:00
Kadarka Társulat: Fülbemászók
2015. March 27., Friday 19:00
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc alkalmából megrendezésre kerülő városi ünnepség
2015. March 15., Sunday 18:00
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc alkalmából megrendezésre kerülő városi ünnepség
2015. March 15., Sunday 17:30
A Jóga Klub szervezésében
2015. March 14., Saturday 19:00
A nők helyzete a mai magyar társadalomban
2015. March 12., Thursday 16:30
2015. March 11., Wednesday 17:00
A Magyar Vöröskereszt Területi Szervezetének programjai
2015. March 10., Tuesday 09:00
Civil Szakmai Nap
2015. March 09., Monday 17:00
Az Oroszlányi Bányász Koncert Fesztivál Fúvózenekar „re-koncertje”
2015. March 08., Sunday 17:00
2015 Tavaszi Színház
2015. March 07., Saturday 19:00
Oroszlányi Természetbarátok Egyesülete szervezésében
2015. March 07., Saturday 09:00
Silhouette Balett előadása
2015. March 06., Friday 17:45
2015. March 06., Friday 10:00
Kolompos Együttes: Jönnek a huszárok
2015. March 05., Thursday 14:00
Kolompos Együttes: Jönnek a huszárok
2015. March 05., Thursday 10:30
2015. February 25., Wednesday 17:00
Vendég: Potyondiné Takács Margit
2015. February 23., Monday 17:00
2015. February 21., Saturday 19:00
2015. February 20., Friday 17:00
Találatok száma: 65 db