Helyszín: KFMK
A nők helyzete a mai magyar társadalomban
2015. March 12., Thursday 16:30
2015. March 11., Wednesday 17:00
A Magyar Vöröskereszt Területi Szervezetének programjai
2015. March 10., Tuesday 09:00
Civil Szakmai Nap
2015. March 09., Monday 17:00
Az Oroszlányi Bányász Koncert Fesztivál Fúvózenekar „re-koncertje”
2015. March 08., Sunday 17:00
2015 Tavaszi Színház
2015. March 07., Saturday 19:00
Oroszlányi Természetbarátok Egyesülete szervezésében
2015. March 07., Saturday 09:00
Silhouette Balett előadása
2015. March 06., Friday 17:45
2015. March 06., Friday 10:00
Kolompos Együttes: Jönnek a huszárok
2015. March 05., Thursday 14:00
Kolompos Együttes: Jönnek a huszárok
2015. March 05., Thursday 10:30
2015. February 25., Wednesday 17:00
Vendég: Potyondiné Takács Margit
2015. February 23., Monday 17:00
2015. February 21., Saturday 19:00
2015. February 20., Friday 17:00
2015. February 13., Friday 17:00
2015. February 11., Wednesday 17:00
Farsang lesz a könyvtárban
2015. February 07., Saturday 16:00
2015. February 05., Thursday 17:00
Ürmös Lászlóné - Rögök az úton
2015. January 26., Monday 17:00
Találatok száma: 50 db