Helyszín: Bányász Klub
Tigroszlán és Brown Coals koncert
2015. December 19., Saturday 21:00
A 10 éves Dr. Balogh Tibor Oroszlány Egészségügyi Alapítvány rendezvénye
2015. November 27., Friday 19:00
Zenés est Fülöp Róberttel
2015. November 22., Sunday 17:00
Az Oroszlányi Roma Nemzetiségi Önkormányzat szervezésében
2015. November 21., Saturday 19:00
Kalányos Brenda, 10 éves leukémiás kislány megsegítésére
2015. November 07., Saturday 17:00
2015. October 10., Saturday 19:00
2015. October 10., Saturday 09:00
2015. May 23., Saturday 21:30
2015. May 02., Saturday 10:00
Kézműves kiállítás és bazár
2015. April 25., Saturday 09:00
2015. April 18., Saturday 09:00
Elődöntő
2015. April 17., Friday 16:00
A 60'-as, 70'-es évek zenéivel
2015. April 11., Saturday 20:00
Török Ádám (Mini együttes) a vendég
2015. April 04., Saturday 21:30
2015. March 10., Tuesday 15:00
Kolompos Együttes: Jönnek a huszárok
2015. March 05., Thursday 09:00
Nyugdíjas táncos est
2015. February 22., Sunday 17:00
2015. February 21., Saturday 09:00
2015. February 16., Monday 17:00
KINOPUSKIN alternatív zenekar koncertje
2015. February 14., Saturday 21:00
A Duna Szimfonikus Zenekar
2015. February 10., Tuesday 17:00
Találatok száma: 51 db