2018. May
Vállalkozói Klub
2018. May 31., Thursday 17:00
Kamalduli remetetég és Majk
2018. May 28., Monday 17:00
2018. May 27., Sunday 14:00
Koszorúzás
2018. May 27., Sunday 10:00
2018. May 26., Saturday 10:00
Kiállítás megnyitó - „Ecsettel a békéért”
2018. May 25., Friday 17:00
Csáky Pál: Egy hang Közép-Európából című könyvének bemutatója
2018. May 24., Thursday 17:00
Májfadöntés 2018.05.20. 16 órakor
2018. May 20., Sunday 16:00
2018. May 19., Saturday 21:00
2018. May 18., Friday 18:00
2018. May 18., Friday 18:00
2018. May 18., Friday 16:00
Kovács András Péter önálló estje
2018. May 16., Wednesday 19:00
Újra megkezdődnek a falusi Szent József-kápolnában a rendszeres imaalkalmak
2018. May 13., Sunday 17:00
2018. May 12., Saturday 09:00
2018. May 11., Friday 14:00
A pünkösdi királykisasszony
2018. May 10., Thursday 09:00
Európa-nap alkalmából : Európaiság – hitelesség – protokoll
2018. May 09., Wednesday 17:00
2018. May 08., Tuesday 17:00
2018. May 05., Saturday 10:00
2018. May 04., Friday 18:00
Oroszlányi Majális
2018. May 01., Tuesday 21:00
Oroszlányi Majális
2018. May 01., Tuesday 19:00
„Sörténelem” - a sör története
2018. May 01., Tuesday 16:30
Vidámpark sörmajálissal
2018. May 01., Tuesday 16:00
Találatok száma: 25 db