Kategória: kultúra
„Legyen ismét betlehemi jászol Oroszlányban!"
2015. April 18., Saturday 17:00
2015. April 18., Saturday 12:30
Elődöntő
2015. April 17., Friday 16:00
Oroszlányban is Ifjúsági Önkormányzat alakul
2015. April 14., Tuesday 16:00
2015. April 12., Sunday 15:00
Égi kávéház
2015. April 11., Saturday 16:00
Oroszlány város iskoláinak, diákjainak főszereplésével közös versmondás
2015. April 10., Friday 11:00
2015. April 03., Friday 17:00
2015. April 03., Friday 15:00
2015. March 30., Monday 17:00
Megszólaltatja az Oroszlányi Evangélikus Kórus és Zenekar.
2015. March 29., Sunday 17:00
Fenyő Miklós - Tasnádi István: Made in Hungária
2015. March 28., Saturday 19:00
Kadarka Társulat: Fülbemászók
2015. March 27., Friday 19:00
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc alkalmából megrendezésre kerülő városi ünnepség
2015. March 15., Sunday 18:00
Találatok száma: 74 db