2018. December 11. (Tuesday), 16:00 óra
18/2018. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. November 27. (Tuesday), 16:00 óra
17/2018. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. October 16. (Tuesday), 16:00 óra
16/2018. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. September 25. (Tuesday), 17:00 óra
15/20108. KTÜ - Közmeghallgatás
Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok konferenciaterem
2018. September 18. (Tuesday), 16:00 óra
14/2018. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. August 30. (Thursday), 10:00 óra
13/2018. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. August 16. (Thursday), 10:00 óra
12/2018. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. June 26. (Tuesday), 16:00 óra
11/2018. - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. June 7. (Thursday), 16:00 óra
10/2018. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. May 29. (Tuesday), 16:00 óra
9/2018. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. April 24. (Tuesday), 16:00 óra
8/2018. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. April 5. (Thursday), 16:00 óra
7/2018. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. March 27. (Tuesday), 16:00 óra
6/2018. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. March 13. (Tuesday), 14:00 óra
5/2018. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. February 27. (Tuesday), 16:00 óra
4/2018. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. February 12. (Monday), 16:00 óra
3/2018. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. February 1. (Thursday), 10:00 óra
2/2018. KTÜ - Rendkívüli ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme
2018. January 23. (Tuesday), 16:00 óra
1/2018. KTÜ - Munkaterv szerinti ülés
Polgármesteri Hivatal I. emeleti tárgyalóterme