Kategória: sport
Az Oroszlányi Judo Club versenyzői a Pápán megrendezett Regionális Rangsorversenyen vettek részt a hétvégén
2019. April 17., Wednesday
Nyolcadik alkalommal rendezték meg a hétvégén 17 csapat részvételével Tökölön a Kakusei Országos Bajnokságot
2019. April 16., Tuesday
A rájátszás első körének rendkívül fontos hazai mérkőzésére került sor az OSE otthonában
2019. April 15., Monday
Hónapokkal az rajt időpontja előtt betelt a VérKör teljesítménytúra maximális nevezőinek fenntartott 377 hely
2019. April 08., Monday
Mint már évek óta, a Vértesi Erőmű S. E. kajakszakosztálya idén is csatlakozott a TeSzedd akcióhoz
2019. April 02., Tuesday
Hétvégén rendezték meg Ajkán az I. WKF Sun Dome kupát
2019. April 01., Monday
Az egész hetet lefedő rendezvény első eseményén vasárnap délelőtt várták ideális időben a kerékpározókat
2019. April 01., Monday
Újabb nemzetközi megmérettetésen vannak túl az Oroszlányi Judo Club sportolói
2019. March 20., Wednesday
Legutóbbi meccsére a feltörekvő tehetségekkel teli, és az utóbbi időben eredményesen is játszó Honvéd otthonába látogatott az OSE
2019. March 19., Tuesday
Az elmúlt vasárnap átestek a tűzkeresztségen az Oroszlány Bears Amerikai Football Csapat utánpótlás játékosai
2019. March 11., Monday
Hétvégén az ausztriai Leobenben léptek tatamira az oroszlányi judosok
2019. March 11., Monday
Ismét ragyogóan szerepeltek a hétvégén Likerecz Attila és Bagócs János súlyemelő tanítványai
2019. March 11., Monday
Vásárosnaményban rendezték meg hétvégén a serdülő Országos Diákolimpiát
2019. March 05., Tuesday
MEAFC csapatához látogatott a legutóbbi két bajnokiját elveszítő OSE Lions
2019. March 02., Saturday
A tabella harmadik és negyedik helyezett csapatai néztek farkasszemet hétvégén az oroszlányi csarnokban
2019. February 25., Monday
A kajakosok számára is elkezdődött a versenyszezon
2019. February 22., Friday
Heten vettek részt a hétvégén Likerecz Attila és Bagócs János tanítványai közül a Baczakó súlyemelő emlékversenyen
2019. February 18., Monday
Az ausztriai Schettereggben került sor a hétvégén plochingeni testvérvárosunk szervezésében a 13. Nemzetközi Síversenyre
2019. February 18., Monday
Ideális időben, ragyogó napsütésben és plusz 12 fokban startolt a főtérről az év első PartyFutása
2019. February 17., Sunday
Az alapszakasz végeredménye szempontjából nagyon fontos mérkőzés várt hétvégén az OSE-ra
2019. February 14., Thursday
Szombaton az Oroszlányi Judo Club Farsang Kupa judo versenyre hívta meg a régió egyesületeit
2019. February 11., Monday
Hagyományteremtő szándékkal került megrendezésre Tatán a hétvégén az első alkalommal kiírt Kölyöksárkányok Viadala
2019. February 04., Monday
Jól indult a versenyévad az Oroszlányi Judo Club fiataljainak
2019. February 04., Monday
Az elmúlt hét második mérkőzésén, pénteken a Békés volt az ellenfél
2019. February 04., Monday
A keddi mérkőzésen ismét egy alsó régióban tanyázó csapatot fogadott az OSE
2019. February 01., Friday
A hazaiak elsősorban a jó védekezés utáni gyors indításokból, illetve tudatosan megjátszott figurákat követő jó befejezésekből szerezték pontjaikat
2019. January 21., Monday
2018. a csapatépítéssel, valamint a példaképek állításával, új célok kitűzésével telt
2019. January 20., Sunday
Egy kis egyesület sikeres éve – ez volt 2018. – kezdte évértékelő beszámolóját szombat délután Likerecz Attila
2019. January 20., Sunday
Mint minden év végén 2018-ban is megtartotta évzáró értekezletét a kajakszakosztály
2019. January 07., Monday
Karácsony előtt a 6. helyen tanyázó Vasas csapatát fogadták az oroszlánok
2018. December 27., Thursday
Találatok száma: 351 db