Kategória: mozaik
Az oroszlányi Eötvös Loránd Szakgimnázium gyűjtést szervez az Időskorúak Gondozóháza lakói részére
2016. December 07., Wednesday
A Varikont Kft. tájékoztatja az érintett lakosságot és vállalkozásokat
2016. November 30., Wednesday
Módosult a zajkibocsátási határérték megállapításának határozata
2016. November 25., Friday
Ha megteheti, kérjük, fogjon egy cipősdobozt, töltse meg olyan ajándékkal – aminek Ön is örülne –
2016. November 25., Friday
Társadalmi és sportcélú pályázati felhívás
2016. November 25., Friday
Karácsonyi adománygyűjtésre kerül sor Oroszlányban
2016. November 16., Wednesday
Pneumococcus elleni védőoltás biztosításáról döntött az Önkormányzat
2016. November 11., Friday
Módosult a zajkibocsátási határérték megállapításának határozata
2016. November 11., Friday
2016. november 14-16.között az Oroszlányi Közösségi Színtér és Könyvtár technikai okok miatt zárva tart
2016. November 10., Thursday
Adventi vásár
2016. November 10., Thursday
2016. november 15-én 23:59 percig lehet jelentkezni a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíj-pályázatra
2016. November 10., Thursday
Hamarosan elindul a havonta megrendezésre kerülő pályázati fogadóóra
2016. October 31., Monday
Mézeskalácsok, fenyőfák és adventi koszorúk kiállítása és versenye
2016. October 29., Saturday
2016. October 25., Tuesday
Az Oroszlányi Rákóczi Szövetség önkéntesek segítségével az idén is rendbe tette a majki, Madár-hegy alatti temetőt
2016. October 25., Tuesday
2016. november 1-jén (kedden) 16.00 órától az Oroszlányi Temetőben központi halottak napi megemlékezésre kerül sor
2016. October 22., Saturday
Vadászati földtulajdonosi közösség összehívásának hirdetménye
2016. October 11., Tuesday
A 2016. október 2-ai népszavazás a szavazatszámláló bizottságának tagjai
2016. September 30., Friday
Országos népszavazással kapcsolatos hirdetmény
2016. September 30., Friday
2016. június 4. előtt illegálisan kialakított kút (ásott, fúrt) fennmaradását bírságmentesen lehet engedélyeztetni
2016. September 27., Tuesday
Pályakarbantartási munkák Kelenföld-Budaörs állomások között
2016. September 27., Tuesday
2016. September 23., Friday
A Malom-tó feletti gyalogos híd felújítási munkái tervek szerint 2016.október 3-21. között készülnek
2016. September 22., Thursday
Rákóczi Ferenc út 47-51. szám előtt az útpályában lévő két db szennyvíz tisztítóakna javítását végzik
2016. September 19., Monday
Akarja-e, hogy az Európai Unió az Országgyűlés hozzájárulása nélkül is előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?
2016. September 16., Friday
Közmeghallgatás, amelyen a lakosság és a helyben érdekelt szervezetek képviselői a helyi közügyeket érintő kérdéseket és javaslatot tehetnek
2016. September 13., Tuesday
Oroszlány Város Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériumával együttműködve kiírja a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázatot
2016. September 10., Saturday
Pályázati kiírás Oroszlány Város Önkormányzata által adományozható „Jó tanuló, jó sportoló” elismerő cím elnyerésére
2016. September 09., Friday
Az Oroszlányi Erőműfejlesztő Zrt.-nél bekövetkezett műszaki hiba
2016. September 02., Friday
Oroszlány Város Önkormányzata ajánlatkérési felhívást bocsát ki a Bányász napi program keretében rendezvénysátor és vendéglátás biztosítása érdekében
2016. August 11., Thursday
Találatok száma: 279 db