Kategória: közélet
A temetőben az elhunyt hősök emlékére egy emlékoszlop is állíttatott
2015. October 30., Friday
Általános szokás, hogy Mindenszentek napján és az azt követő Halottak napján gyertyát gyújtunk az elhunytakért
2015. October 29., Thursday
Negyedik alkalommal rendezte meg Oroszlány Barátainak Köre családi sportdélutánját szombaton
2015. October 25., Sunday
2015. October 24., Saturday
Második alkalommal tartott toborzást, a Hunyadi Mátyás általános iskolában az Oroszlányi Önkéntes Tűzoltó Egyesület
2015. October 23., Friday
Bensőséges ünnepség keretében köszöntötték hétfő délután a Bakfark Bálint iskolában Oroszlány 60 és 50 évvel ezelőtt diplomázott pedagógusait
2015. October 20., Tuesday
Polgármester és televíziós szerkesztő hallgatója is volt a háromnapos képzésnek
2015. October 18., Sunday
Tisztújító közgyűlést tartott csütörtökön a Rákóczi Szövetség Oroszlányi Szervezete.
2015. October 16., Friday
Április 5-én lépett életbe az önkormányzat rendelete az avar és kerti hulladékok nyílttéri égetésének helyi szabályairól
2015. October 08., Thursday
Megemlékeztünk az 1848-49-es szabadságharc utáni megtorlás 13 vértanú áldozatáról
2015. October 06., Tuesday
Állatbarátok és kedvenceik felvonulásával vette kezdetét vasárnap délután az oroszlányi programsorozat
2015. October 05., Monday
Egész napos programmal kedveskedtek a szociális szolgálat munkatársai csütörtökön az idősek átmeneti otthonának és a nappali klub tagjainak
2015. October 02., Friday
Zarándokok sokasága érkezett Oroszlányból, Tatabányáról, Kecskédről, Környéről, Várgesztesről, de az ország távolabbi településeiről
2015. September 28., Monday
Szombaton hajnalban érkeztek meg Oroszlányba a Posaunenchor Plochingen zenekar tagjai
2015. September 27., Sunday
Közel 5800 diák szülei vehetik át a beiskolázási támogatást, ami magánszemélyek, vállalatok és önkormányzatok adományaiból született
2015. September 24., Thursday
A Rákóczi Szövetség Oroszlány Szervezete és baráti körének programja szombaton Pécelen vette kezdetét
2015. September 20., Sunday
Nagyszabású ünnepséget szervez a Párizsban és környékén élő, közel kétezer főt számláló magyar közösség
2015. September 16., Wednesday
Mazsorettek és fúvószene köszöntötte vasárnap reggel a harmadik alkalommal sorra kerülő csilletoló verseny résztvevőit
2015. September 07., Monday
Negyedik alkalommal szervezték meg szombaton az oroszlányi XX-as akna volt dolgozóinak családi programját
2015. September 06., Sunday
Hitet tett a bányászat létjogosultsága mellett a magyar kormány - jelentette ki csütörtökön a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium energetikai helyettes államtitkára
2015. September 05., Saturday
A 65. bányásznapi ünnepségek bevezetéseként tizenegyedik alkalommal várták a bányász nyugdíjasokat főtéri sátorba
2015. September 04., Friday
2015. szeptember 10 - október 10. közötti időszakban, naponta délután 16.00 és másnap reggel 09.00 óra között tilos az erdő látogatása
2015. September 02., Wednesday
Oroszlányban 6 első osztályban 159 apróság kezdi a tanévet, míg a Hamvas Géza gimnáziumban 91-en lépik át első alkalommal a küszöböt.
2015. September 01., Tuesday
Húsz esztendeje, 1995. augusztus 17-én, egy csütörtöki délutánon alakult meg a Rákóczi Szövetség oroszlányi szervezete
2015. August 31., Monday
Családi napot tartott szombaton az Oroszlányi Önkéntes Tűzoltó Egyesület
2015. August 30., Sunday
Felhívással fordul társadalmi szerepvállalása részeként az Oroszlányi Sportegylet a város környezettudatos lakóihoz
2015. August 26., Wednesday
Az augusztus 22-i akció résztvevői útjukat a különböző népek és nemzetek egységéért és békéjéért ajánlották fel
2015. August 24., Monday
Elsőként vehette át 1992-ben Varga Istvánné, Mariska néni az Oroszlányért kitüntető oklevelet
2015. August 17., Monday
Már korareggel sürgölődtek az asszonyok és a férfiak, az oroszlányi szlovák tájház környékén, hogy minden készen fogadja a látogatókat
2015. August 16., Sunday
Most kezdésként 25 milliót szavazott meg a képviselő-testület, amiből első körben két 37 négyzetméteres épület fiatalodhat meg
2015. August 15., Saturday
Találatok száma: 343 db